De klasse indeling en programma voor de voorjaarscompetitie en zomeravond competitie zijn bekend.
Op de mijnKNLTB toernooi website kan het programma worden bekeken en op de KNLTB website kunnen de data bekeken worden en zullen de wedstrijdbullentins nog worden gepubliceerd.

Klik hieronder op Lees meer voor de teamindeling en klasseindeling bij BTC.
We missen nog een aantal teamfoto's en ontvangen deze graag.

De competitiemeeting is gepland op zaterdag 31 maart om 14:00. We verwachten het hele team aanwezig te zijn voor uitleg, teamfoto en wedstrijden spelen als training.

Wil je als competitie teams een donkerblauw BTC shirt, Cool dry en Wide met BTC logo dat kan je bij Allard (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) bestellen. De kosten zijn € 17,00 per shirt.

We hopen weer kampioenen te mogen verwelkomen dit jaar.

TC

 

Woensdagavond 

Team 1
KNLTB Zomeravondcompetitie Mei/Juni 2018
Dames dubbel 17+ Woensdag Avond
Trudie Lansbergen
Yvonne Heesen
Janine Reyman
Wil van der Vliet
 
Stand&Uitslagen

 

Team 2
KNLTB Zomeravondcompetitie Mei/Juni 2018
Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 7
Fred Versluis (c)
Ben Bakker
Jaap van der Heijden
Hans Guijken
Eduard Kooijmans
 
Stand&Uitslagen

Donderdagmiddag

Team 1
KNLTB voorjaar 55+ Leiden 2018
Heren dubbel 55+ 1e klasse afdeling 1
 
Ted Schoonderwoerd (c)
Victor de Graaf Guillot
Jaap van der Kolk
Wim van Staalduinen
Jan den Houdijker
 
Stand&Uitslagen

Vrijdagavond

Team 4
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Heren dubbel 17+ 3e klasse - Afdeling 1
Mike Reumer (c)
Xander Priem
Erik Vogels
Lauris Schipper
Wouter van der Garde
Bradley Hoareau
Dick Bos
 
Stand&Uitslagen

 

Team 1 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Heren dubbel 17+ 3e klasse - Afdeling 2
 
Eugene Witjes (c)
Hans Guijken
Ben Bakker
Jaap van der Heijden
Erik Bijl
 
Stand&Uitslagen

 

Team 2
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Heren dubbel 17+ 3e klasse - Afdeling 4
Michel Jochems (c)
André Koster
Hans de Wit
Fedor Volborth
Archi Volborth
Marius Alberts
 
Stand&Uitslagen

 

Team 3
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Heren dubbel 17+ 3e klasse - Afdeling 7
Peter Herrewijn (c)
Joost van der Meer
Peter Boelhouwer
Wim van Staalduinen
Alex Bieshaar
Paul Voorduin
 
Stand&Uitslagen

 

Team 1
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Heren dubbel 17+ 3e klasse - Afdeling 10
 
Carla Schouman (c)
Petra de Wit
Wil van der Roest
Marleen Tenniglo
Marianne Rusch
Lilian van der Weide
 
Stand&Uitslagen

 

Zaterdag

Team 1
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Heren dubbel 17+ 4e klasse - Afdeling 23
 
Huibert Bitter (c)
Jelmer van der Spek
Jurgen van der Berg
Sander Geerlings
David van Aalst 
 
Stand&Uitslagen

 

Team 2
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Heren dubbel 17+ 5e klasse - Afdeling 12
Wietse Uitenbroek (c)
Arthur Peeman
Willem De GraafF
Bob Roggeveen
Michel Roozendaal 
Michel Jochems 
Marius Alberts
 
Stand&Uitslagen

 

Team 3
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Heren dubbel 17+ 6e klasse - Afdeling 14
Michel Heetman (c)
Erwin Spaans
Tim de Wit
Ron van Huis
Mark Bijsterbosch
 
Stand&Uitslagen

 

Team 1
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI)
Hans Dibbetz (c)
Chris Bontekoe
Erik Lijkwan
Cees Boeter
Paul van Drimmelen
Rene Penningnieuwland
Ed van Koningsbruggen
 
Stand&Uitslagen

 

Team 1
Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI)
1e klasse - Afdeling 3
Yvonne Heesen (c)
Wil van de Vliet
Karen van Drimmelen
Janine Reijman
Hanny Hebels
 
Stand&Uitslagen