Dit is de dubbel ladder voor juli 2018 - maart 2019

Deze is bijgewerkt tot 29/03/2019

Dames&Heren

        Aad/André        
      Hubert/Herbert Mirel/Geraldine Archi/Martin      
    Fedor/Mike Hans/Ben Carla/Marianne Lilian/Petra Chris/Dick    
  Romano/Michel Pieter/Alex Eduard/Hans Joanne/Marleen Wil/Karen Paul/Jaap Phillippe/Hans  
      Lauris/Erik Erik/Eugene   Xander/Arno      

 

Positie Foto  Heer - Heer L W G V Sets Games Wedstrijd
1   Aad Arens - Andre Koster 2 3 2 1 5-3 53-42  
2   Hubert van Straalen - Herbert Bitter 1 1 0 1 0-2 1-12  
3   Mirèl Peeman - Geraldine Semeleer              
4   Martin Zuidersma - Archi Volborth 2 3 0 3 2-5 33-50  
5   Fedor Volborth - Mike Reumer 2 3 3 0 6-1 53-37  
6   Ben Bakker - Hans Guijken 4 5 3 2 7-4 51-50  
7 Carla Schouman - Marianne Rusch              
8   Lilian van der Weide - Petra de Wit              
9   Chris Bontekoe - Dick Bos              
10 Romano Hamstra - Michel Jochems 1 1 0 1 1-2 16-19  
11   Pieter Verhoek - Alex Reumer              
12   Eduard Kooijman - Hans van der Weide 1 2 0 2 0-4 10-24  
13 Joanne Williams - Marleen Tenniglo              
14   Wil van der Vliet - Karen van Drimmelen 2 2 2 0 4-0 29-19  
15   Jaap van der Kolk - Paul van Drimmelen 0 1 1 0 2-1 20-20  
16   Phillippe Heysse - Hans de Wit 2 2 1 1 2-2 20-14  
17 Lauris Schipper - Erik Vogels 2 2 1 1 3-2 26-22  
18   Erik Bijl - Eugene Witjes 2 3 1 2 2-4 22-27  
19   Xander Priem - Arno Vreeswijk 1 1 0 2-0 12-1  


De lijst is gesorteerd op knltb ranking van vorig tennis seizoen en het gemiddelde van de partners wordt genomen. Nieuwe inschrijvingen na de start van de ladder worden onderaan toegevoegd.

Geplande/Gespeelde wedstrijden:

Datum Dubbel uitdager - Dubbel Uitslag
29/03/2019 20:00 Hans Guijken
Ben Bakker
- Fedor Volborth
Mike Reumer
3-6 6-4 8-10
29/03/2019 20:00 Martin Zuidersma
Archi Volborth
- Aad Arens
André Koster
5-7 2-6
29/03/2019 19:00 Lauris Schipper
Erik Vogels
- Wil van Vliet
Karen van Drimmelen
6-1 2-6 6-10
22/02/2019 21:30 Joost van der Meer
Michel Jochems
- Archi Volborth
Martin Zuidersma
5-6 6-2 6-3
22/02/2019 21:30 Hans Guijken
Ben Bakker
- Arno Vreeswijk
Xander Priem
06 1-6
22/02/2019 20:00 Erik Bijl
Eugene Witjes
- Bradley Hoareau
Mike Reumer
6-2 6-1
21/12/2018 21:30 Aad Arens
André Koster
- Archi Volborth
Martin Zuidersma
5-7 6-3 10-5
21/12/2018 20:00 Hans Guijken
Ben Bakker
- Eduard Kooijmans
Hans van der Weide
6-2 6-1
21/12/2018 20:00 Jelle Haanstra
Eugene Witjes
- Fedor Volborth
Mike Reumer
0-6 5-7
30-11-2018 19:00 Philippe Heysse
Hans de Wit
- Hans Guijken
Ben Bakker
5-7 3-6
30-11-2018 20:00 Eduard Kooijmans
Hans van der Weide
- Fedor Volborth
Romano Hamstra
4-6 3-6
30-11-2018 20:00 Lauris Schipper
Xander Priem
- Hans Guijken
Ben Bakker
1-6 4-6
30-11-2018 Eugene Witjes
Erik Bijl
- Lauris Schipper
Erik Vogels
2-6 3-6
27/7/2018 21:30 Karen van Drimmelen
Wil van Vliet
- Eugene Witjes
Erik Bijl
6-3 6-2
27/7/2018 21:30 Aad Arens
André Koster
- Jaap van der Kolk
Paul van Drimmelen
6-7 6-3 (7-10)
31/8/2018 19:00 Fedor Volborth
Mike Reumer
- Michel Jochems
Romano Hamstra
6-4 3-6 (10-6)
31/8/2018 20:00 Phillipe Heysse
Hans van der Weide
- Hubert van Straalen
Herbert Bitter
6-0 6-1