Dit is de mix ladder voor juli 2018 - maart 2019

Deze is bijgewerkt tot 29/03/2019

      Sharida/Martin          
    Geraldine/Archi Carla/Joost Joanne/Eugene        
  Petra/Hans Mandy/André Chitra/Lauris  Marianne/Wietse Marleen/Fedor      
  Linda/Erik Lilian/Erik B.   Karen/Paul  Carol/Mike      

 

Positie   Dame - Heer L W G V Sets Games Wedstrijd
1   Sharida Imamdi Martin Zuidersma  2 4 2 2 4-4 38-38  
2   Geraldine Semeleer - Archi Volborth              
3 Carla Schouman - Joost van der Meer 2 2 0 2 1-4 19-29  
4 Joanne Williams - Eugene Witjes 2 3 2 1 4-2 33-33  
5   Petra de Wit - Hans de Wit 1 2 2 0 4-0 25-16  
6   Mandy van Duijn - André Koster 2 2 1 1 2-3 23-21  
7 Chitra Bissesar - Lauris Schipper              
8 Marianne Rusch - Wietse Uitenbroek              
9 Marleen Tenniglo - Fedor Volborth 4 4 2 2 4-5 41-49  
10 Linda Jans - Erik Vogels 7 7 7 0 14-1 91-41  
11   Lilian van der Weide - Erik Bijl 3 3 1 2 3-4 35-40  
12 Karen van Drimmelen - Paul van Drimmelen 2 2 0 2 0-4 20-31  
13 Carol Hoareau - Mike Reumer 3 4 0 4 0-8 19-48  


Dit is de indeling van mix-ladder voor juli 2018 - maart 2019. Bij de start van de ladder worden alle deelnemers gerangschikt op speelsterkte einde van het vorige jaar. Bij Mix en Dubbel wordt het gemiddelde van beide leden genomen. 

Staat er bij wedstrijd een datum en nummer dan is het team al uitgedaagd en kan deze pas uitgedaagd worden als de wedstrijd gespeeld is. Staat er bij wedstrijd een periode dan is dit team geblesseerd of op vakantie en kan niet worden uitgedaagd.

Geplande/Gespeelde wedstrijden:

Datum Mix uitdager - Mix Uitslag
29/03/2019 21:30 Carol Hoareau
Mike Reumer
- Sharida Imamdi
Martin Zuidersma
3-6 0-6
29/03/2019 20:00 Linda Jans
Erik Vogels
- Karen van Drimmelen
Paul van Drimmelen
6-4 3-6 10-4
29/03/2019 19:00 Marleen Tenniglo
Fedor Volborth
- Lilian van der Weide
Erik Bijl
7-6 3-6 10-8
29/03/2019 19:00 Sharida Imamdi
Martin Zuidersma
- Petra de Wit
Hans de Wit
3-6 5-7
22/02/2019 21:30 Carol Hoareau
Mike Reumer
- Lilian van de Weide
Erik Bijl
4-6 4-6
22/02/2019 20:00 Sharida Imamdi
Martin Zuidersma
- Linda Jans
Erik Vogels
0-6 4-6
22/02/2019 19:00 Joanne Williams
Eugene Witjes
- Linda Jans
Erik Vogels
3-6 4-6
21/12/2018 21:30 Carol Hoareau
Mike Reumer
- Marleen Tenniglo
Fedor Volborth
3-6 2-6
21/12/2018 20:00 Sharida Imamdi
Martin Zuidersma
- Carla Schouman
Joost van der Meer
6-0 2-6 6-4
21/12/2018 20:00 Mandy van Duijn
André Koster
- Petra de Wit
Hans de Wit
4-6 4-6
21/12/2018 19:00 Geraldine Semeleer
Mike Reumer
- Joanne Williams
Eugene Witjes
6-7 0-6
30/11/2018 19:00 Joanne Williams
Eugene Witjes
- Marleen Tenniglo
Fedor Volborth
6-0 7-5
30/11/2018 20:00 Lilian van der Weide
Erik Bijl
- Linda Jans
Erik Vogels
2-6 1-6
30/11/2018 20:00 Mandy van der Duin
André Koster
- Carla Schouman
Joost van der Meer
6-2 3-6 6-1
31/8/2018 20:00 Linda Jans
Erik Vogels
- Marleen Tenniglo
Fedor Volborth
6-0 6-4
31/8/2018 21:45 Linda Jans
Erik Vogels
- Carol Hoareau
Mike Reumer
6-0 6-3
27/7/2018 20:00 Linda Jans
Erik Vogels
- Karen van Drimmelen
Paul van Drimmelen
6-4 6-2